Miłe słowa od...
moich Par

Największą nagrodą za pracę jaką wkładam w każde wesele są uśmiechy na twarzach moich Par. Wyjątkowych ludzi, z którymi przeżywam te cudowne momenty. Dlatego chciałabym się nimi z Tobą podzielić. Zainspiruj się.

Uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy! Małgosia towarzyszyła nam od początku organizacji naszego dnia ślubu. Jest profesjonalistką przez duże P: zaangażowana, cierpliwa, sypała propozycjami, rozwiązaniami i radami, jak z rękawa, czujnie przypominała nam o sprawach, które mieliśmy załatwić. Szalenie cenię sobie to, że Małgosia słucha, czego potrzebuje, jakie ma marzenia para, którą opiekuje się, po czym zamienia to w rzeczywistość 🙂 Jednocześnie potrafi w elegancki sposób odciągnąć parę od nieco nietrafionych pomysłów 😉 Małgosia również koordynowała cały dzień ślubu i wesela, co z perspektywy czasu uznaję za pomoc nie do przecenienia. Dziękujemy!

Gosia jest idealną konsultantką ślubną. Opanowana, rzeczowa i zorganizowana. Pamięta o wszystkim, a gdy wystąpi jakiś problem od razu proponuje jak go można rozwiązać. Widać, że doskonale zna swoją branżę pod kątem stawek i sprawdzonych podwykonawców. Dzięki współpracy z Gosią zaoszczędziłam mnóstwo czasu, pieniędzy i stresu. A najważniejsze było to, że w dniu ślubu nie musiałam niczym się martwić. Z perspektywy czasu uważam, że skorzystanie z usług Gosi było świetną decyzją i żałuję jedynie, że nie zrobiłam tego jeszcze przed wybraniem sali weselnej.

Zdecydowanie polecam Gosię! Najlepsza Wedding Plannerka ever! Wszystko miał a pod kontrolą. Jest stworzona do zadań specjalnych! Zawsze obok mnie, kontrolowała sytuację i była mega wsparciem! Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia czy warto? Zdecydowanie TAK! To dzięki niej w dniu wesela mogłam spokojnie napić się prosseco. 😀

1,5 tygodnia temu miałam przyjemność uczestniczyć w weselu organizowanym oraz koordynowanym przez Go!events. Właścicielka stanęła na wysokości zadania czuwając nad wszystkimi przygotowaniami od samego rana. Dopracowany był każdy szczegół dekoracji. Opinie gości także potwierdziły pełen profesjonalizm. Wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem. Jej pomoc w tym dniu, nie tylko w przypadku Młodej Pary, ale wszystkich zaproszonych, była nieoceniona!