Miłe słowa od...
moich Par

Największą nagrodą za pracę jaką wkładam w każde wesele są uśmiechy na twarzach moich Par. Wyjątkowych ludzi, z którymi przeżywam te cudowne momenty. Dlatego chciałabym się nimi z Tobą podzielić. Zainspiruj się.

Szczerze polecam współpracę z Gosią!

Gosia pomogła mi przy weselu. Mieszkam za granicą i potrzebowałam na miejscu kogoś, kto mógłby się zająć kontaktem z podwykonawcami oraz służyłby fachową pomocą i bardzo dobrze trafiłam!
Gosia miała niełatwe zadanie, ponieważ kontakt z managerką sali był trudny, mimo to wszystko o co prosiłam i sobie wymarzyłam, udało się Gosi zrealizować.
Gosia to przede wszystkim przesympatyczna osoba, bardzo profesjonalna i widać, że lubi to co robi.
Poleciła nam świetnego DJ-a oraz zorganizowała występ saksofonistki, która okazała się hitem oraz podtrzymywała mnie na duchu kiedy dopadał mnie przedślubny stres 
Dzięki Gosi mogłam się spokojnie wyszykować w dniu ślubu i spędzić czas z moimi druhnami, a Gosia miała wszystko pod kontrolą, koordynowała podwykonawców i pomogła w przygotowaniu sali, wszystko wyszło super! 

Gosiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję 😘

Gorąco polecam! Może się wydawać, że Gosia zajmuje się tylko organizacją/koordynacją wesel i ślubów, nic bardziej mylnego!

Jestem Jej wdzięczna za perfekcyjną pomoc przy organizacji pierwszych urodzin mojego synka. Dekoracje, tort i przede wszystkim znalezione przez Gosię fantastyczne miejsce były rewelacyjne. Polecam każdemu tak profesjonalną współpracę!

Polecam, polecam, polecam! 😍
w czerwcu organizowałam wieczór panieński, który dzięki pomocy Gosi był idealny 😍😍😍😍😍
zawsze myślałam, że organizacja takiej imprezy to błahostka. Kilka balonów, tort i po sprawie. Jak się okazuje jest po drodze kilka małych „ale” z których nie zdawałam sobie sprawy.
Gosia sprawiła, że ten wieczór był perfekcyjny pod każdym względem. Kwiaty, balony, każdy drobiazg miał szczególne znaczenie.

Polecam Gosię w 100%! Lepiej nie mogłam trafić! Jest ostoją spokoju i umie wyjść z każdej sytuacji! Gdyby jej zabrakło na naszym weselu można powiedzieć, że wesele byłoby zamiast najpiękniejszym dniem w moim życiu to największą katastrofą!
Poradziła sobie najlepiej jak mogła, nie zamieniłabym jej na nikogo innego!

Na pewno nasza współpraca się nie kończy!

Uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy! Małgosia towarzyszyła nam od początku organizacji naszego dnia ślubu. Jest profesjonalistką przez duże P: zaangażowana, cierpliwa, sypała propozycjami, rozwiązaniami i radami, jak z rękawa, czujnie przypominała nam o sprawach, które mieliśmy załatwić. Szalenie cenię sobie to, że Małgosia słucha, czego potrzebuje, jakie ma marzenia para, którą opiekuje się, po czym zamienia to w rzeczywistość 🙂 Jednocześnie potrafi w elegancki sposób odciągnąć parę od nieco nietrafionych pomysłów 😉 Małgosia również koordynowała cały dzień ślubu i wesela, co z perspektywy czasu uznaję za pomoc nie do przecenienia. Dziękujemy!

Gosia jest idealną konsultantką ślubną. Opanowana, rzeczowa i zorganizowana. Pamięta o wszystkim, a gdy wystąpi jakiś problem od razu proponuje jak go można rozwiązać. Widać, że doskonale zna swoją branżę pod kątem stawek i sprawdzonych podwykonawców. Dzięki współpracy z Gosią zaoszczędziłam mnóstwo czasu, pieniędzy i stresu. A najważniejsze było to, że w dniu ślubu nie musiałam niczym się martwić. Z perspektywy czasu uważam, że skorzystanie z usług Gosi było świetną decyzją i żałuję jedynie, że nie zrobiłam tego jeszcze przed wybraniem sali weselnej.

Zdecydowanie polecam Gosię! Najlepsza Wedding Plannerka ever! Wszystko miał a pod kontrolą. Jest stworzona do zadań specjalnych! Zawsze obok mnie, kontrolowała sytuację i była mega wsparciem! Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia czy warto? Zdecydowanie TAK! To dzięki niej w dniu wesela mogłam spokojnie napić się prosseco. 😀

1,5 tygodnia temu miałam przyjemność uczestniczyć w weselu organizowanym oraz koordynowanym przez Go!events. Właścicielka stanęła na wysokości zadania czuwając nad wszystkimi przygotowaniami od samego rana. Dopracowany był każdy szczegół dekoracji. Opinie gości także potwierdziły pełen profesjonalizm. Wszystko przebiegało zgodnie ze scenariuszem. Jej pomoc w tym dniu, nie tylko w przypadku Młodej Pary, ale wszystkich zaproszonych, była nieoceniona!