Opowiedz mi o swoich
marzeniach

Kiedy już się spotkamy, będziesz chciała wiedzieć co mogę zaproponować. Po wysłuchaniu Twoich planów, koncepcji i wątpliwości skroję dla Ciebie na miarę ofertę moich usług. Nadam wyobrażeniom realne kształty. Możesz przyjść do mnie w każdym momencie, kiedy do ślubu zostały zarówno 3 miesiące jak i rok czy dłużej.

Zdecyduj się na jeden z 3 pakietów:

Pure White

Pełna organizacja dnia ślubu i wesela oraz koordynacja tego szczególnego dnia

W tym pakiecie znajdziesz ponad 20 punktów z organizacji, które w pełni przekazujesz w moje ręce. Wybieram najlepszych podwykonawców i najpiękniejsze miejsce na ślub, do tego kontakt masz tylko ze mną, Twoja skrzynka nie pęka w szwach od miliona maili i niezałatwionych jeszcze spraw. Kontrola i pilnowanie terminów to moja działka.
Na weselu jestem obecna do 1 w nocy. Koordynuję, rozwiązuję bieżące problemy i odpowiadam na pojawiające się pytania. Uspokajam emocje rodziców, doglądam pracy obsługi, pilnuję rozplanowanych godzin w scenariuszu.

Powder Pink

Najważniejsze elementy z organizacji
dnia ślubu i wesela

Pakiet Powder Pink skierowany jest dla tych z Was, które potrzebują pomocy przy organizacji najważniejszych punktów z listy „do zrobienia” i wiedzą, że z resztą sobie poradzą. Znajdziesz w nim m.in. organizację sali weselnej, fotografa, zespołu czy florysty. Takie sprawy jak znalezienie np. strojów ślubnych czy zorganizowanie prezentów dla Gości pozostawiam w Twoich rękach.

Navy Blue

Wybrane elementy z organizacji
dnia ślubu i wesela

Tutaj naprawdę bawię się w krawca! Po omówieniu Twoich potrzeb, dobieram dla Ciebie te usługi, których potrzebujesz. Może będziesz chciała powierzyć mi tylko znalezienie najlepszego miejsca, fotografa i animatora a może wystarczy koordynacja w dniu ślubu. Rozmowa to będzie klucz do sukcesu. Ten pakiet sprawdzi się dla prawdziwych Zosi Samosi ale z lekką potrzebą wsparcia i naprowadzenia na właściwe tory.

Zapytania o ofertę na organizację eventów oraz imprez okolicznościowych kieruj na mojego maila!